Wystawy
Wystawy
O NAS

Witamy w serwisie internetowym FineArtPhoto.pl należącym do studia graficznego Inwersja.com

Specjalizujemy się w wykonywaniu najwyższej klasy wydruków pigmentowych z myślą o amatorach fotografii, miłośnikach obrazu i zawodowcach. Jesteśmy do Państwa usług począwszy od pojedynczych wydruków, a skończywszy na kompleksowej produkcji wystaw fotograficznych. Dzięki powtarzalności i archiwalnej trwałości wydruków oraz profesjonalnemu zarządzaniu barwą, nasza oferta skierowana jest także do muzeów, teatrów i galerii sztuki.

Technologia

Wychodząc na przeciw naszym klientom przywiązujemy wielką wagę do tego, aby otrzymywali Państwo produkt najwyższej klasy. FineArtPhoto.pl korzysta z systemu druku 8-kolorowych atramentów barwnikowych LUCIA EX marki Canon na papierach i podłożach najlepszych producentów: Tecco, Canon, Hahnemule, HP, Ilford, Canson Infinity. Oferujemy możliwość wydruków o wartości archiwalnej i kolekcjonerskiej, na podłożach posiadających certyfikat trwałości Wilhelm Imaging Research.

Korzystając z oryginalnych tuszy pigmentowych firmy Canon i markowych papierów uzyskujemy pełną kontrolę nad kolorem. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu profili ICC oraz stosowaniu przez nas kalibratorów X-Rite. Jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Wykorzystując nasze drukarki fotograficzne Canon i Epson zajmujemy się także produkcją ekskluzywnych materiałów reklamowych, a także fotoalbumów, fotoksiążek, plakatów, zaproszeń oraz obrazów na płótnie Canvas.

Co można zyskać dzięki wydrukom pigmentowym?

 • zdjęcia o znacznie większej ilości szczegółów (możliwość druku z przestrzeni barwnej Adobe RGB, a nie tylko sRGB jak w przypadku minilabów,
 • możliwość wydruku w dużym formacie (minilaby wykonują najczęściej powiększenia do formatu 30x45 cm, FineArtPhoto.pl daje znacznie większe możliwości w tym zakresie),
 • możliwość druku na różnorodnych podłożach (papiery matowe, barytowe, płótna, folie i wiele innych),
 • możliwość uzyskania niestandardowych formatów zdjęć - dostosowanych do preferencji klienta.

Niestety opisanie zalet druku pigmentowego słowami nie jest w stanie zastąpić rzeczywistych wrażeń związanych z poznawaniem tej technologii. Wielu fanów fotografii docenia wydruki pigmentowe dopiero wtedy, gdy na własne oczy porówna tradycyjne odbitki z naszymi wydrukami, wykonanymi z tego samego pliku.

Wydruki artystyczne Fine Art

Wysokiej klasy wydruki pigmentowe to połączenie nowoczesnej techniki i wyjątkowych papierów artystycznych, dzięki czemu zyskały one duże uznanie rynku muzealnego, galerii sztuki, fotografików, artystów plastyków oraz kolekcjonerów prac artystycznych. Obecnie w USA i Europie Zachodniej jest to coraz bardziej popularny sposób prezentowania
i sprzedawania swoich prac przez artystów.
Jedną z najważniejszych cech wydruków typu FineArt są możliwości odwzorowywania kolorów w szerokim zakresie barw. Wykonywane w ten sposób reprodukcje dzieł sztuki i kopie prac artystycznych, zapewniają zgodność z oryginałem.

Szeroka gama dostępnych podłoży powoduje, że każda praca może zyskać nowy „wymiar” oraz idealną powtarzalność. Autor sam dobierając podłoże, decyduje jaki charakter zyskuje jego praca. Ze względu na specyfikę zleceń dotyczącą wydruków artystycznych, prosimy o kontakt osobisty z naszą firmą w celu omówienia indywidualnych preferencji i warunków wykonania zlecenia.

Druk zdjęć na wystawy

Stosowana przez nas technika druku gwarantuje wyjątkową jakość fotografii: doskonałe odwzorowanie kolorów, płynne przejścia tonalne oraz precyzyjne oddanie szczegółów w światłach i cieniach. Wydruki pigmentowe wysokiej rozdzielczości dają znakomite wyniki przewyższające możliwości fotolabu. Przy druku zdjęć na wystawę wydruki próbne
15x21 cm wykonujemy gratis.
Jakość plików można ocenić na skalibrowanych monitorach a zgodność wydruków w skalibrowanym oświetleniu. Gotowe wydruki możemy usztywnić na piance lub oprawić w antyramę.

Oferta dla firm i klientów indywidualnych

 • wydruki zdjęć (także w nietypowych rozmiarach)
 • wielkoformatowy wydruk zdjęć, plakatów, reprodukcji obrazów
 • wykonywanie stylowych galerii zdjęć na ścianie
 • wydruki na płótnie Canvas
 • ekskluzywne fotoksiążki i fotoalbumy
 • kalendarze na zamówienie
 • wydruki na potrzeby Portfolio dla fotografów, grafików i designerów
 • wydruki archiwalne i kolekcjonerskie
 • wydruki na potrzeby wystaw artystycznych
 • wydruki na potrzeby witryn i wystaw sklepowych
 • wydruki na potrzeby organizacji stoisk na targach (tablice, plansze, plakaty)
 • wyjątkowej jakości zaproszenia ślubne i okolicznościowe
 • ekskluzywne wizytówki, broszury i foldery reklamowe
 • wydruki na konferencje i spotkania biznesowe

Zapraszamy do współpracy!

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Wystawy