FOTO

Aneta Garbowska

Uzdolniony fotograf ślubny, właściciel firmy
Garbowska Fotografie.

+48 508 063 374
e-mail: foto@garbowska.com
www.garbowska.com

FOTO

Błażej Płusa

Pochodzący z Opola fotograf, producent muzyczny
i realizator dźwięku. Wykonywał fotografie komercyjne dla takich artystów jak Chada, Grubson, DJ BRK i Jarecki.

FOTO

Przemek Czernikarz

Fotografuje portrety i akty. Współwłaściciel pracowni fotograficznej "Obrazki ze snu". Wyróżniony w konkursie Playboya Fotoerotica 2011.

www.obrazkizesnu.pl

FOTO

Paweł Szpala

Szalony fotograf i podróżnik. Autor cieszącego się wielkim zainteresowaniem bloga www.travelerlife.com.pl Fotografował m.in. w Laosie, Chinach, Kambodży
i Tajlandii.

www.travelerlife.com.pl

POLECAJĄ NAS

Aneta Garbowska

“Na codzień, jako fotograf ślubny pracuję z najcenniejszymi wspomnieniami z życia moich klientów. Dlatego nadrzędną wagę przywiązuję do produktów, które znajdują się w mojej ofercie. Współpracuję z wyłącznie najlepszymi producentami albumów i wydruków w Polsce dlatego, kiedy trafiłam na ofertę FineArtPhoto.pl nie wahałam się ani chwili. Jakość odbitek, albumów oraz wydruków fotografii na płótnie Canvas za każdym razem jest powalająca. Idealne odwzorowanie kolorów, niesamowita jakość tkaniny. Czernie są czarne, biele białe, kolory zawsze odpowiednio nasycone. Całość dopieszczona. Na ogromny plus zasługuje również cudowna obsługa i maksymalnie szybki czas realizacji. Polecam FineArtPhoto.pl - ciężko znaleźć taką jakość na polskim rynku.”

Podpis

Błażej Płusa

“Podjąłem współpracę z FineArtPhoto.pl z uwagi na profesjonalne i nowatorskie podejście do tematu druku cyfrowego i reprodukcji fotografii. Od dłuższego czasu szukałem rozwiązania, które pozwoliłoby mi wywołać zdjęcia w jakości wyższej, niż ta, którą zapewniają tradycyjne fotolaby. Efekty uzyskane w FineArtPhoto.pl w pełni spełniły moje oczekiwania. Szczególnie zaskoczyło mnie idealne odwzorowanie i intensywność kolorów przy zachowaniu płynnych przejść tonalnych, które nadały moim fotografiom nowego wymiaru. Zdecydowanie polecam Studio Graficzne Inwersja.com i FineArtPhoto.pl.”

Podpis

Przemek Czernikarz

“Zdecydowałem się na współpracę z FineArtPhoto.pl ponieważ, cenię sobie najwyższą jakość prezentacji moich zdjęć. Wkładam w nie dużo pracy oczekując, że wydruk to pokaże i oczaruje widzów wraz ze mną... i tak właśnie jest... moja ostatnia wystawa wyszła znakomicie na wydrukach z FineArtPhoto.pl. Byłem pod wrażeniem kontrastu, głębi kolorów oraz ich odwzorowania... znacznie lepiej w stosunku do tradycyjnych odbitek i powiększeń. FineArtPhoto.pl polecam każdemu dla kogo jakość stoi na pierwszym miejscu...”

Podpis

Paweł Szpala

“Żaden fotolab, z którego korzystałem nie był w stanie oddać kolorów, barw i emocji zdjęciom z moich podróży. Dopiero współpraca z FineArtPhoto.pl utwierdziła mnie w przekonaniu, że nowoczesne wydruki fotograficzne, profesjonalne zarządzanie kolorem i artystyczne podłoża do druku, zostawiły daleko w tyle tradycyjne metody reprodukcji zdjęć.”

Podpis
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Wystawy